GARANTİ VE İADE KOŞULLARI


Garanti Koşulları Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde Yaşam Home garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün kontrol etmeden kargodan teslim alınıp defo yada hasar olması durumlarında firmamız sorumluluk almamaktadır Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki Whatsapp Destek Hattı bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuş ise veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Müşteri Memnuniyeti 
Bizimle 7/24 whatsapp destek hattından iletişime geçerek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak adına sizler için elimizden gelen her türlü imkanları zorlayabileceğimizden şüphemiz olmasın.

www.yasamhome.com sayfasından almış olduğunuz bütün ürünler her aşaması ile kendi bünyemizde kontrolleri sağlandıktan sonra müşterilerimize ürünler sevk edilmektedir.

Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Telefon Numaranız
Mesajınız
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?